شاسی‌بلند قدرتمند آفرودی هاوال معرفی شد، هاوال رپتور Hi4 پلاگین هیبرید در چین + عکس

این همان شاسی‌بلند آفرود سرسخت پلاگین هیبرید 2024 هاوال رپتور Hi4 است. رونمایی رسمی احتمالاً در نمایشگاه خودرو پکن در اواخر این ماه انجام خواهد شد. پیش‌تر ژائو یونگ‌پو، مدیرعامل هاوال گفته بود که این خودرو جدید بر اساس پیشنهادهای کاربران بهینه‌سازی شده است.

ابعاد این خودرو جدید هنوز اعلام نشده است. برای مرجع، هاوال رپتور فعلی ابعادی برابر با 4800/1916/1822 میلی‌متر و فاصله محوری 2738 میلی‌متر دارد. با توجه به نامش، هاوال رپتور Hi4 مدل 2024 احتمالاً از سیستم پلاگین هیبرید Hi4 کمپانی گریت وال موتورز با ترکیب یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژر و دو موتور الکتریکی، به همراه گیربکس دوسرعته DHT بهره می‌برد. اطلاعات دقیق مشخصات باتری و برد این خودرو در حال حاضر به طور رسمی اعلام نشده است.

هاوال رپتور Hi4 پلاگین هیبرید در چین

از نظر ظاهری، طراحی کلی این خودرو جدید تقریباً بدون تغییر باقی مانده است. جلوپنجره با یک جلوپنجره سه‌خطی و لوگوی انگلیسی هاوال تزیین شده است. علاوه بر این، گلگیر نقره‌ای حجیم سایز بزرگ در پایین، ویژگی‌های آفرود هاوال رپتور Hi4 مدل 2024 را تقویت می‌کند. در عقب، گروه چراغ‌های عقب همچنان از طراحی گرد و مستطیلی بهره می‌برند که زمانی که روشن هستند، تشخیص آنها بسیار آسان است. لوگوی “Hi-4 Haval Raptor” نیز در گوشه سمت راست پایین جای گرفته است.

اخبار خودرو امروز خودرو

طراحی داخلی هاوال رپتور Hi4 مدل 2024

هاوال رپتور Hi4 مدل 2024 رنگ داخلی جدیدی نیز دریافت خواهد کرد اما طراحی داخلی آن تقریباً بدون تغییر از مدل فعلی پیروی می‌کند. در حال حاضر، اعلام نشده که آیا در تجهیزات این خودرو ارتقایی صورت خواهد گرفت یا خیر. از نظر سیستم‌های کمک به رانندگی، هاوال رپتور فعلی مجهز به 11 سنسور است و از یک راهکار ادغام شده دوربین و رادار بهره می‌برد که امکان استفاده از عملکردهای کمک به رانندگی پیشرفته سطح 2 از جمله کروز کنترل تطبیقی و حفظ خط حرکت را فراهم می‌آورد.

طبق گزارش انجمن خودروهای سواری چین در ماه مارس، 2,091 دستگاه از هاوال رپتور فروش رفت که 7.44 درصد از فروش گریت وال موتورز را تشکیل می‌دهد و در رتبه 93ام فروش شاسی‌بلندها قرار گرفت.

 

دیدگاهتان را بنویسید